Rynek 20-23, 35-064 Rzeszów

Rezerwacje

Zarezerwuj

Ikona pałeczki

Rezerwacja online

Ikona pałeczki


Informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest Zensei Sushi, Rynek 20-23,
Rzeszów 35-064, adres e-mail : sushi@bristol-rzeszow.pl

a/ Państwa dane przetwarzane będą w celu REALIZACJI SKŁADANEGO ZAMÓWIENIA PRODUKTÓW i USŁUG ADMINISTRATORA.

b/ Państwa dane mogą być udostępniane odbiorcom świadczącym usługi techniczno-organizacyjne dla Administratora W CELU POPRAWNEJ REALIZACJI DOSTAWY PRODUKTÓW i USŁUG ADMINISTRATORA,

c/ PAństwa dane przechowywane będą na okres realizacji zamówienia (tj. usługi gastronomicznej lub rezerwacji stolika) oraz przez czas wynikający z obowiązujących przepisów podatkowych i rachunkowych oraz po zakończeniu świadczenia usług w zakresie i przez czas niezbędny do rozliczenia umowy a także ewentualnie przez czas istniejących, nieprzedawnionych roszczeń po ustaniu stosunku zobowiązaniowego. Jeżeli zaś wyrażą Państwo zgodę na otrzymywanie od Administratora komunikacji marketingowej, Państwa dane przechowywane będą do momentu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej wcześniej zgody.

d/Przysługuje Państwu prawo dostępu do Państwa danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych do innego administratora.

e/ Podanie danych osobowych jest niezbędne dla celu realizacji i dostawy złożonego zamówienia. Brak podania danych osobowych będzie skutkował brakiem możliwości realizacji i dostawy zamówienia lub rezerwacji stolika.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji zamówieniaKontakt i rezerwacje

17 250 00 08 LUB 503070788

sushi@bristol-rzeszow.pl

Godziny otwarcia:

Niedziela - Czwartek 13:00 - 23:00

Piątek - Sobota 13:00 - 24:00

Litera

Impreza firmowa?

Zadzwoń, zarezerwuj!