Rynek 20-23, 35-064 Rzeszów

Promocje

Promocje

Ikona pałeczki

Happy hours

Ikona pałeczki

W każdy poniedziałek macie niepowtarzalną okazję na przeniesienie się w bajeczną sferę najbardziej kultowych restauracji sushi na świecie.

Od godziny 17:00 do 22:00 zapraszamy do naszego baru na promocję sushi no limit. W tym czasie, za jedyne 65zł możecie cieszyć się rolkami sushi bez ograniczeń.*

Zensei Sushi Bar & Japanese Restaurant to jedyne takie miejsce w Rzeszowie, gdzie pływające łódeczki pozwolą Wam bez ograniczeń cieszyć się smakiem najbardziej wyszukanych kompozycji sushi.

*(oferta na wybrane pozycje)

Nie na-żarty

Ikona pałeczki

Masz ochotę na prawdziwą bombę smaków? Chciałbyś spróbować wszystkiego, ale brak Ci sił? Doskonale się składa! Nasza nowa weekendowa formuła na to wszystko Ci pozwoli.

Płacisz jedynie 17zł za talerzyk z różnymi rolkami pływającymi na łódeczkach- próbujesz kilku kompozycji sushi za jednym razem.

Promocja obowiązuje przy barze sushi w sobotę i niedzielę w godzinach 17:00-20:00. Ilość miejsc ograniczona miejscami przy barze.

Skomponuj własną rolkę

Ikona pałeczki

Poczuj się jak Sushi Chef i daj się ponieść kulinarnej wyobraźni. Tylko we wtorki dostajecie niepowtarzalną okazję na skomponowanie rolki według własnego pomysłu.

Ankiety, które znajdziecie na stolikach, pomogą Wam dobrać składniki, z których powstanie kompozycja jedyna w swoim rodzaju- stworzona właśnie przez Was.

TY WYBIERASZ SKŁADNIKI- MY ZAJMIEMY SIĘ RESZTĄ.

Skorzystaj z promocji dostępnych

w naszym lokalu!

Ikona pałeczki